TytuŁ: Covid-19
Autor: Antek
Data publikacji: czwartek, 14 maj 2020

Nasze wizażystki na długo przed epidemią Covid-19 na sesje zabierały nawet 50 zestawów pędzli do makeupu – tak by każdy uczestnik produkcji miał sterylny, świeży zestaw do stylizacji skóry. Pamiętam rozmowę z jedną korporacją i ich zdziwienie, gdy okazało się że podczas dnia zdjęciowego możemy zrealizować zdjęcia dla takiej liczby osób, dla jakiej mamy przygotowaną ilość sterylnych narzędzi do makeupu. Cieszymy się że nasze staranne standardy pracy, funkcjonowały na długo przed wybuchem epidemii Covid-19 w Polsce!

Tak było:

 

1. Czyste pędzle.

Dla każdej stylizowanej osoby mamy czysty, zdezynfekowany zestaw pędzli. Każdy pędzel jest myty mydłem antybakteryjnym na specjalnej myjce, następnie ponownie dezynfekowany alkoholem.

 

2. Jednorazowe aplikatory.

Produkty takie jak tusz do rzęs, błyszczyk i szminka aplikowane są jednorazowymi szczoteczkami i pędzelkami.

 

3. Aplikacja kosmetyków.

Wszystkie płynne i kremowe produkty, takie jak podkłady czy szminki, zawsze nakładane są na paletę za pomocą szpatułki i następnie aplikowane przy pomocy sterylnego pędzla lub jednorazowych aplikatorów.

 

Jak jest teraz w trakcie trwania pandemii korona-wirusa?

 

- Ostatnie produkcje portretowe realizowaliśmy w pustych biurach, każda osoba umawiana była na inną godzinę, tak by spotykać minimalną podczas produkcji ilość osób.

- Zawsze zaczynamy i kończymy sesję portretową od dezynfekcji rąk alkoholem 70%.

- Pracujemy w przyłbicach / maseczkach i rękawiczkach jednorazowych. 

- Dezynfekujemy sprzęt zdjęciowy, obiektywy, tablety do podglądu przed zaczęciem każdej sesji i po jej zakończeniu.

- Dzięki transmisji po wi-fi zdjęcia z aparatu przesyłane są na podgląd bez przewodowo. Ewaluacja i ocena wyników produkcji, realizowana jest z zachowaniem 2 metrowej odległości.

Dzięki tym wszystkim staraniom, w bezpieczny sposób możemy realizować produkcje zdjęciowe dla biznesu. Dostarczamy potrzebny jak nigdy przedtem, profesjonalny wizerunek dla wszystkich świadczących usługi ...jeszcze przez jakiś czas zdalnie.

Obróć urządzenie o 90°

Rotate screen